• Out of stock
  RAAMAT
  Annely Köster "Värvusõpetuse tööraamat" Tallinn 2018 Sally Stuudio originaalõppevahend, mis katab kunstikooli värvisõpetuse kursuse sisu. Tööraamat on jaotatud viieks peatükiks:
  1. Värvide tähendus - kristlikust värvisümboolikast tänapäeva ehk kuidas me omistame värvitoonidele tähendusi
  2. Värvide muutlikkus - simultaankontrastist värviperspektiivini ehk kas oma silmi tasub alati usaldada
  3. Värv kui teadmine - Goethest RGB ja HEX koodini ehk kuidas teoreetiline teadmine tööle panna
  4. Värv kui inspiratsioon - looduvaatlusest hoiakute uurimiseni ehk värvipõhised praktikumid
  5. Maalipraktikum - värvitoonide tundmaõppimisest ise värvide valmistamiseni
  Lisaks sõnastik ja värvitrükis inspiratsioonigalerii stuudio õpilaste töödest. Tööraamatu kujundas Kerttu Juhkam. 96 lk pehme köide lakkadega 240 x 210 mm
 • Samblaroheline

  600,00 
  "Samblaroheline" on 2-päevane akvarellikursus, mille keskmes on männimetsa aluste faktuuride ja värvitoonide paberile talletamine. Nagu siin ikka, saab kõik alguse metsakümblusest ehk rahulikust inspiratsiooniretkest metsa ja põhjalikust kavandamisest, et maalimise protsess saaks pakkuda mõnusat teelolekut ja rahulolu.
 • Rannakivivärvid

  600,00 
  “Rannakivivärvid” on 2-päevane akvarellikursus, mille keskmes on rannakivide faktuuride ja värvitoonide paberile talletamine abstraktse ja kujutava piiril. Nagu metsastuudios ikka, saab kõik alguse inspiratsiooniretkest loodusesse ja põhjalikust kavandamisest, et maalimise protsess saaks pakkuda mõnusat teelolekut ja rahulolu.
 • Loojanguvalgus

  400,00 
  “Loojanguvalgus” on hilisõhtune akvarellikursus, mille keskmes on loojangu värvitoonide paberile talletamine. Nagu metsastuudios ikka, saab kõik alguse inspiratsiooniretkest loodusesse ja kavandamisest, et maalimise protsess saaks pakkuda mõnusat teelolekut ja rahulolu.
 • RAAMAT

  Annely Köster, Piret Veigel ”Julge… rind on värvine. Sally Stuudio lugu” 2022

  Tallinnas on enam kui kolm aastakümmet tegutsenud Sally Stuudio nimeline kunstikool, kus on tegevkunstnike käe all pakutud lastele, täiskasvanutele ja kunstiõpetajatele õpet, koolitusi ja enesetäiendust. Sally Stuudio õpetajate ja endiste õpilaste ühistööna sündinud suurde ülevaateraamatusse on kirja pandud stuudio lugu alates selle rajamisest 1991. aastal kuni 2022. aasta kevadeni. 

  Raamat on nii sisult kui ka vormilt ainulaadne. Ainuüksi kaante mänguline erilahendus peidab lauamängu ja pakub maakaardil üllatavaid avastusi. Lugeja leiab rohkelt võimalusi interaktiivseks tegutsemiseks, et täiendada ja kujundada lehekülgi oma nägemusele ja kunstimeelele sobivaks. 

  Jutustus stuudio ajaloost on jagatud kolmeks kümnendiks, mis kirjeldavad aastakaupa elukunsti ja seiklusi, teostatud töid ja projekte. Muu hulgas saab lugeda Tallinnas toimunud noorte rahvusvahelisest kunstitriennaalist Eksperimenta!, Jazzimaalist, näitustest linnaruumis jt laiema kõlapinnaga üritustest. Kümnenditega vahelduvad stuudio õpilaste ja õpetajate mälestused, mida saadavad Reti Koka fotoreportaažid. 

  Eesti noorte kunsti arengulugu tutvustava albumimõõtu raamatu on kujundanud Moonika Maidre. Raamatu muudavad mitmepalgeliseks erineva käekirjaga loodud illustratsioonid, mille autorid on Katariin Mudist, Pia Inger Sepman, Katariina Kornet, Leena Kilmi, Liisa Kivimäe, Maria Elise Remme, Moonika Maidre, Susanna Mildeberg, Triin Loosaar ja Ulrike Brett Uukkivi. 

  Peale kunstnikutööde ja fotoreportaažide leiab raamatust üksjagu uhkeid koerapilte: stuudiole andis kunagi nime selle rajaja ja raamatu autori Annely Kösteri dogi Sally.

  280 lk avatud seljaga nutikas köide 210 x 280 mm

Title

Go to Top